Lumena Kinnisvarabüroo Aasta Maakler 2018

Lumena Kinnisvarabüroo Aasta Maakler 2018 tiitliga sain kaasa uue käekella ProsaWood’ilt.

Eelmisel nädalal toimunud Lumena Kinnisvarabüroo jõulupeol toimus lisaks ülimaitsvale õhtusöögile restoran Polpos ka kingituste vahetamine. Õhtu kulmineerus minu jaoks 2018 Lumena Kinnisvarabüroo Aasta Maakleri tiitli saamisega. Tegemist oli minu jaoks tõsise üllatusega, sest vaatamata headele tulemustele, ei osanud ma seda ette ennustada. 

Esimene aasta kinnisvaras – väga tugev algus

Mille eest omistati mulle see ettevõttesisene tiitel? Põhjuseid on mitmeid, aga kolm peamist olid: suhtumine töösse, initsatiivi näitamine ning tulemuslik lähenemine. Ma pean tunnistama, et töö kvaliteet on tänaseks tõusnud tunduvalt, võrreldes sellega, milline see oli isegi pool aastat tagasi. Ma olen ennast pidevalt koolitanud nii müügi- kui ka tehnilise poole pealt, teinud muudatused müügiprotsessis, et tagada võimalikult kiire ja tulus liikumine kinnisvara müüki võtmisest notaritehinguni. Klientidelt on olnud tagasiside väga hea ning ma olen mõned muudatused on tänaseks sisse viidud. Minu arvamust kinnisvaraturu kohta on avaldatud ka Ärilehes.

Järgmise aasta plaan – põhirõhk on kliendikesksusel

Järgmine aasta plaanin ma oma lähenemist muuta veelgi kliendikesksemaks, tuues turundustegevusse veel uusi nüansse, mida seni Tartu turul minu teada ei kasutata. Mis tehnikad need täpsemalt on, jätan hetkel enda teada, kuid kes minu tegemistega sotsiaalmeedias kursis on, saavad sellest osa juba järgmisel kuul. Muidu – kui sina veel ei ole kursis, siis võid julgelt viia ennast kurssi minu Facebooki lehega – Johannes Võhma Kinnisvaramaakler. Väärt uudiseid ning mõtteid leiad sealt, kui märgid lehekülje ühe klikiga “Meeldivaks”. Tee seda ja ma olen sulle väga tänulik!

Selle aasta suurim üllatus – tuntuse saavutamine Tartu turul

Ma ei oleks osanud arvata, et Tartu kinnisvaraturul saavutan kinnisvara müüjate seas sellise tuntuse nagu ma täna olen teinud. Aeg-ajalt, tehes niinimetatud “külmi kõnesid” kinnisvaramüüjatele, et pakkuda neile koostööd, tunnevad nad mind nimepidi ära. Mul on alati rõõm seda kuulda.  Ma olen turul olnud tänaseks alla aasta ning kohalikud inimesed, kes oma kodu müüvad juba teavad, kellega tegu. Ma arvan, et see on tingitud minu ebatraditsioonilistest turundusvõtetest ning aktiivsusest – ma tõesti näen vaeva, et minule usaldatud kinnisvara saaks uue omaniku. Selline lähenemine erinevalt tavapärasele “agressiivsele ootamisele” on toonud tulemust küll.  See lähenemine poleks mulle toonud ka Aasta Maakler 2018 tiitlit. Mida nüüd oodata järgmiselt aastalt? 😉 

Jõulusöök Tartu kesklinnas asuvas restoran Polpos – valitud 50 Eesti parima restorani sekka.

Jõuludeni jäänud nüüd nädal, võtke see aeg ning tehke see aasta veel midagi vahvat, mida meenutada. On mõni suurem töö, kohtumine sugulastega tegemata? Tehke midagi meelepärast ning nautige pühade aega kallimatega.  Küll see lumi siis jõuludeks maha tuleb!